Kurumsal

KARE Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. 1992 yılından beri Enerji Sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Sektörel deneyimizle ABB Kesintisiz Güç Kaynakları partneri olarak 1 – 5000kVA güç aralığında kesintisiz güç kaynağı temin etmekte, satış sonrası teknik destek hizmetlerini vermekteyiz.

 

Ürün ve hizmetlerimiz;

  • ABB Marka Kesintisiz Güç Kaynakları
  • ABB Marka Statik Transfer Anahtarları
  • Bakım Gerektirmeyen Akü Grupları
  • Akü montaj ve kontrolü ile ilgili servis hizmeti
  • Müşteri talepleri doğrultusunda Özel Projeler, Enerji Dağıtım ve Yük Transfer Panolarının Temini ve Kablolamaları

 

Türkiye genelinde satış sonrası destek ve teknik servis hizmetleri konusunda uzman ve sertifikalı Firmamız uzman personeli tarafından, yetkili servislerimiz aracılığıyla 365 gün 24 saat verilmektedir.

 

Misyonumuz

KARE ELEKTRİK ELEKTRONİK sahip olmakla gurur duyduğu üstün hizmet anlayışı, müşterisine “DOĞRU ÜRÜN, DOĞRU TERCİH” ve “TAM ve SÜREKLİ HİZMET’’ olarak yansımaktadır.

 

Vizyonumuz

KARE ELEKTRİK ELEKTRONİK sektöründe önde gelen üretici firmaların, güvenilir ve üstün performanslı, ileri teknoloji ürünlerini kullanarak uzun yıllar karşılıklı işbirliğine dayalı müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Konusunda uzman ve deneyimli personeli ile, doğru çözüm yaklaşımı, dürüst hizmet anlayışı ve devamlılık prensibinde birlikte çalıştığı firmalara hizmet vermeyi ilke edinmiştir.