ABB DPA 250 S4

Modüler Kesintisiz Güç Kaynakları

ABB DPA 250 S4

Başlıca Özellikler

DPA 250 S4, sıfır kesinti süresine ve düşük sahip olma maliyetine ihtiyaç duyan çevre bilincine sahip kuruluşlar için en iyi güvenilirliği sunan yüksek verimli, modüler bir mimariye sahiptir. DPA 250 S4, küçük ve orta ölçekli veri merkezleri gibi kritik, yüksek yoğunluklu bilgi işlem ortamları için özel olarak tasarlanmıştır.

DPA 250 S4, UPS modülü için yüzde 97,6 pazar lideri verimlilik sağlamak için serpiştirme kontrollerine sahip üç seviyeli topoloji özelliğine sahip transformatörsüz IGBT dönüştürücüler gibi gelişmiş özelliklerle UPS ilerlemesinin gelecek on yılı için standardı belirliyor. Bu yüksek verimlilik, operasyonel maliyetleri düşürür ve çevresel etkiyi en aza indirir.

DPA 250 S4 çevrimiçi çift dönüşümlü modüler kesintisiz güç kaynağı, en son teknolojik yeniliği temsil eder. Bu modüler UPS, merkezi olmayan paralel mimariye (DPA ™) dayanmaktadır, burada her UPS modülü pratikte kendi UPS'sidir ve bağımsız çalışma için gerekli tüm temel işlevsel birimlere sahiptir. DPA, tüm işlevsel seviyelerde UPS modülleri arasında doğal bir artıklık olduğundan, piyasadaki diğer modüler UPS çözümlerine kıyasla sistem güvenilirliğini ve kullanılabilirliğini artırır.