ABB PowerValue 11T G2

Monoblok Kesintisiz Güç Kaynakları - 1 fazlı

ABB PowerValue 11T G2

Başlıca Özellikler

ABB’nin PowerValue 11T G2'si, kritik tek fazlı uygulamalarınız için tek UPS başına 10 kW'a kadar temiz, güvenilir gücü garanti eden tek fazlı giriş / çıkış, çift dönüşümlü çevrimiçi kesintisiz güç kaynağıdır (UPS). PowerValue 11T G2, sunucu odanız, reklam ekranınız, turnikeleriniz, laboratuar ekipmanlarınız, nakliye sinyalizasyon sistemleriniz, ATM veya otomat makineniz için güç sağlamanın yanı sıra, ani yükselmeleri, yükselmeleri, sarkmaları, gürültüyü ve harmonikleri ortadan kaldırmak için gelen gücü de düzenler.

Voltaj ve frekanstan bağımsız (VFI) topolojiye sahip yalnızca kule tipi PowerValue 11T G2, yüzde 95'e varan (ECO modunda% 98'e kadar) çift dönüştürme verimliliği ile enerji kayıplarını en aza indirerek maliyet tasarrufu sağlar. Güç dağıtımını maksimum 30 kW'a çıkarmak veya yedeklilik sağlamak için iki veya üç ünite paralel olarak bağlanabilir.

Kurulumu veya bakımı basit, çalıştırması ucuz ve piyasadaki en kompakt çevrimiçi UPS ayak izine sahip PowerValue 11T G2, son derece sıkı çıkış voltaj regülasyonu ile kararlı, düzenlenmiş, geçici olmayan, saf sinüs dalgalı AC gücü sağlar. Çalışma süresini iki saate kadar uzatmak için tüm ünitelere dört adede kadar harici akü modülü (EBM) takılabilir. Her EBM, ilgili UPS birimine adanmıştır ve kurulum, LCD menü aracılığıyla kolayca gerçekleştirilir.